Wesołych Świąt!!!

Jak tam przygotowania do Świąt? Wszystko dopięte na ostatni guzik? Atmosfera świąteczna unosi się nad Wami? Pierwsza Gwiazdka powinna ni...Jak tam przygotowania do Świąt? Wszystko dopięte na ostatni guzik? Atmosfera świąteczna unosi się nad Wami? Pierwsza Gwiazdka powinna niedługo zaświecić chociaż w tym jesiennym chmurzastym nastroju może być ciężko ją zobaczyć


Bardzo lubię Święta Bożego Narodzenia i całe zamieszanie z nimi związane. Uwielbiam reklamy świąteczne, piosenki, kolędy, przybrania, zapachy. Wbrew temu co coraz więcej osób akcentuje, że komercja itp, ja czuję ducha Świąt. Właśnie w tym wszystkim. Prezenty nie są dla mnie problemem. Skłamałabym mówiąc, że zbieram je cały rok (a wiem że są tacy!!) ale od dwóch - trzech miesięcy bardziej zwracam uwagę na to co mówią moi najbliżsi i przeważnie w grudniu tylko dopinam tę kwestię. Część kupuję przez internet. Staram się nie chodzić do Centrów Handlowych w weekendy przedświąteczne. Lubię pakować prezenty, lubie patrzeć jak moi Bliscy je rozpakowują.

Lubię świąteczne obżarstwo. Barszczyk z uszkami, rybę, ciasta i kompot z suszu.
Lubię film "To właśnie miłość" I Kevina, który znowu sam w domu.
Moje Rodzinne Święta właściwie od lat mają taki sam klimat. Jakby od czasów dzieciństwa nic się nie zmieniło. Niestety paru osób brakuje, ale takie jest życie Jest opłatek, jest sianko pod obrusem, jest dodatkowe nakrycie dla wędrowca.

Jak zawsze nie mogę się doczekać co nam powiedzą nasi czworonożni domownicy i jak zawsze wcześniej zasypiam..

Życzę Wam spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Bezpiecznych powrotów. Zdrowych brzuszków ;-) Pełnych słoików. Bogatego Mikołaja. I żeby Dobry Duch Świąt unosił się nad Wami cały rok. No i niech spadnie śnieg!!!!!


Podobne posty

0 komentarze