Share Week 2015

    Już czwarty raz Andrzej Tucholski z bloga Jest Kultura organizuje Share Week. To akcja polegająca na tym, że blogerzy polecają bl...

 
 
Już czwarty raz Andrzej Tucholski z bloga Jest Kultura organizuje Share Week. To akcja polegająca na tym, że blogerzy polecają blogi, które może nie są bardzo znane ale ciekawe i warte czytania.
 
Więcej o akcji możecie przeczytać TUTAJ

Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń więc szybciutko podaję swoje typy. Czytam sporo interesujących blogów ale niestety Andrzej w tym roku ograniczył propozycje do trzech.

W większości rankingów zawsze brakuje mi blogów podróżniczych no to ja właśnie takie polecę:

  1. Z walizką to blog prowadzony przez cztery dziewczyny. Dzięki temu mamy różnorodność stylów, miejsc podróży i ciekawostek. Ostatnio zaczytuję się w relacjach Anety, która jest w Brazylii.
  2. Where is Juli + Sam to cudowna historia Julii, która w podróży dookoła świata poznała miłość swojego życia, Sama, i zamieszkała z nim w Australii. Na Jej blogu poczytamy o miejscach, które zwiedziła sama, o obecnym życiu w krainie kangurów i wycieczkach, których teraz też nie brakuje. Właśnie wrócili z krótkiego wypadu do Japonii.
  3. I polecany również w zeszłym roku Addicted To Passion. Nie mogę się oprzeć przepięknym zdjęciom i bardzo praktycznym relacjom z podróży. Marylka w nowej odsłonie bloga oprócz mody i podróży dodała też interesujące ciekawostki o zdrowym jedzeniu. Właśnie jest na Kubie. To będzie relacja!!
Naprawdę było mi ciężko wybrać z wielu blogów tylko trzy. Ale taka jest właśnie moja złota trójka :-)

A jakie blogi polecałam w zeszłym roku? Zapraszam


Jeśli nie chcesz  przegapić nowych wpisów  koniecznie polub i obserwuj  Trzydziestkę z Vatem na facebooku, możesz mnie również znaleźć na Bloglovin

Podobne posty

4 komentarze