Share Week 2016

Share Week to taki projekt Andrzeja Tucholskiego, który prowadził wcześniej blog: Jest Kultura a teraz jest znany jako Andrzej Tucholsk...Share Week to taki projekt Andrzeja Tucholskiego, który prowadził wcześniej blog: Jest Kultura a teraz jest znany jako Andrzej Tucholski ;-)

Andrzej o swojej inicjatywie pisze tak:


SHARE WEEK to mój autorski pomysł polecania autorów przez autorów. Osoby piszące blogi to najdojrzalsi czytelnicy blogów a osoby nagrywające filmy to najdojrzalsi widzowie innych filmów. W ten sposób otwieramy się na siebie nawzajem jako tworzący koleżanki i koledzy.
Pokazujemy też naszym Czytelnikom kogo cenimy i kim się inspirujemy :)
Brałam udział w akcji 2014 i 2015 roku tak więc i w tym roku się przyłączam.

Przy okazji zrobiłam małe podsumowanie. "Czytam" około 25 blogów podróżniczych, 14 lajfstalowych i 14 rozwojowych. Oczywiście nie dałabym rady czasowo ogarnąć wszystkich wpisów, więc wybieram te które mnie interesują i na tej podstawie wybrałam blogi do dzisiejszej nominacji.

To są trzy blogi gdzie czytam najwięcej wpisów żeby nie powiedzieć wszystkie :-)

 1. Little Town Shoes - zapiski o życiu w Nowym Jorku. Ja kocham Nowy Jork, Z każdą wizytą odkrywam w nim coś nowego. Po przeczytaniu bloga Magdy miejsc do odwiedzenia w tym mieście wystarczy mi do końca życia. Ponadto Magda właśnie wydała książkę, a jutro (04.04.) będzie w Warszawie aby ją promować!. Nie mogę się doczekać aż książka trafi w moje ręce.
 2. Życie pod palmami. Katarzyna w wieku 30 lat postanowiła coś zmienić w swoim życiu i przeniosła się na Karaiby. Czy już to jedno zdanie nie zachęca do czytania? A jeśli jeszcze dodam rajskie zdjęcia, życiowe porady, ekologiczny styl życia i dużo słońca? Więcej chyba nie trzeba by odpłynąć w lekturę wpisów.
 3. No i trzeci raz z rzędu Addicted To Passion. Nie mogłam się oprzeć. Ale taka jest prawda, że blog Marylki odwiedzam z każdym nowym wpisem. Czy sprawiają to przepiękne zdjęcia, czy fantastyczne relacje z podróży, a może to że mam wrażenie że patrzymy na odwiedzane miejsca podobnym okiem? Jeden z pierwszych blogów które zaczęłam czytać i wciąż regularnie czytam co i Wam polecam :-)

I tyle :-) Nominacje poszły. A Wy braliście udział w tegorocznym Share Week? Podzielcie się w komentarzach linkami do wpisów albo napiszcie jaki jest Wasz ulubiony blog. Takie linkowe party ;-)Jeśli nie chcesz  przegapić nowych wpisów  koniecznie polub i obserwuj  Trzydziestkę z Vatem na facebooku, możesz mnie również znaleźć na Bloglovin 

Podobne posty

5 komentarze

 1. Pierwszych dwóch blogów nie znam, a Marylki blog też czytam regularnie i bardzo go lubię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogów nie znałam także ale już zaglądam bo jak o podróżach i żarełko to ja zawsze jestem zainteresowana ;) Pięknego dnia, Daria xxx

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie zajrzę na te blogi 😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam zamiar się wyrobić z tym konkursem i muszę przyznać, że na pozycji nr 3 rozważałam życie pod palmami, ale w mojej koncepcji bardzo zależało mi na zbudowaniu propozycji składającej się z głównej osi moich zainteresowań: dobre, oryginalne teksty literackie i świetna fotografia. Szukałam świetnych polskich blogów fotograficznych i niestety nic mnie nie powaliło na kolana :(, więc zrezygnowałam. Życie pod palmami to po prostu modelowy dobry blog lifestylowy i chciałam go wrzucić jako coś uniwersalnego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dosyć oryginalna nazwa Bloga, pozdrawiam i biorę się do lektury :)

  OdpowiedzUsuń